Wednesday, March 29, 2023

Tech

Njihuni me Volkswagen Touaregun e ri, ky pritet të jetë çmimi i tij

Volkswagen Touareg do të prezantojë modelin e ri të gjeneratës së tretë të SUV-it gjerman. Specifikat kryesore nuk pritet të kenë ndryshime nga...

4 truke për fotot dhe videot më epike të shkrepura natën

Kontenti që ndajmë në rrjetet sociale, mënyra se si shprehim veten, tregon shumë për gjithësecilin prej nesh, pasionet tona e jo vetëm. Qëllimi është...

Land Rover prezanton Velarin e ridizajnuar

Modeli Velar i ridizajnuar i Range Rover-it sjell me vete disa ndryshime luksoze të brendshme dhe të jashtme. Pesë vjet pas lansimit së tij,...
- Advertisement -

SpaceX teston sistemin më të fuqishëm të raketave ndonjëherë

Kompania SpaceX e Elon Musk ka kryer një test kyç në sistemin e saj të ri të raketave, Starship. Inxhinierët kryen atë që quhet...

Njihuni me Volkswagen Touaregun e ri, ky pritet të jetë çmimi i tij

Volkswagen Touareg do të prezantojë modelin e ri të gjeneratës së tretë të SUV-it gjerman. Specifikat kryesore nuk pritet të kenë ndryshime nga...

4 truke për fotot dhe videot më epike të shkrepura natën

Kontenti që ndajmë në rrjetet sociale, mënyra se si shprehim veten, tregon shumë për gjithësecilin prej nesh, pasionet tona e jo vetëm. Qëllimi është...
- Advertisement -
- Advertisement -