Saturday, March 25, 2023

Sport

Zyrtare: Ronaldo në Arabi

Cristiano Ronaldo, pesë herë lojtari më i mirë në botë, është prezantuar te skuadra e Arabisë Saudite, Al-Nassr, të premten mbrëma. Ylli portugez ka nënshkruar...

KF Bashkimi përshëndet vendimin dhe faleminderon këshillin komunal për mjetet e ndara për vitin 2023

K.F.Bashkimi 1947, pershendet vendimin e Keshillit komunal mbi mjetet e ndara per klubin tone, me buxhetin e vitit 2023! Per sportin kurre nuk eshte mjafte,...

Gjiganti holandez shpreh interesim për Ardon Jasharin nga Kumanova

Feyenoordi raportohet se ka shprehur interesim për Ardon Jasharin, i cili së fundi mori pjesë me Zvicrën në Kupën e Botës “Katar 2022”. Mesfushori shqiptar...
- Advertisement -

Zyrtare: Silvinjo i bënë ftesë sulmuesit kumanovar te Shqipëria

Sulmuesi me origjinë nga Kumanova e Maqedonisë së Veriut, Taulant Seferi, është përzgjedhur nga trajneri Silvinjo për të qenë pjesë e kombëtares shqiptare për...

Zyrtare: Ronaldo në Arabi

Cristiano Ronaldo, pesë herë lojtari më i mirë në botë, është prezantuar te skuadra e Arabisë Saudite, Al-Nassr, të premten mbrëma. Ylli portugez ka nënshkruar...

KF Bashkimi përshëndet vendimin dhe faleminderon këshillin komunal për mjetet e ndara për vitin 2023

K.F.Bashkimi 1947, pershendet vendimin e Keshillit komunal mbi mjetet e ndara per klubin tone, me buxhetin e vitit 2023! Per sportin kurre nuk eshte mjafte,...
- Advertisement -
- Advertisement -