Saturday, December 3, 2022

User1

0 COMMENTS
390 POSTS

featured

Twitter pezullon sërish llogarinë e Kanye West

Platforma e mediave sociale, Twitter ka pezulluar të premten llogarinë e reperit amerikan, Kanye West përsëri, vetëm dy muaj pasi iu kishte rikthyer,...

HUDHJA E GURTHEMELIT TË XHAMISË SË RE NË ZLLAKUQAN TË KUMANOVËS

Në fshatin malor Zllakuqan të Likovēs - Kumanovës u hudh guri themeltar i xhamisë së re. Programi kaloi në një ambijent gazmor me prezencë,të...

Dy të arrestuar për vjedhje në stacion hekurudhor të Kumanovës

MPB njofton se gjatë ditës së djeshme janë arrestuar dy persona nga Kumanova. Të njëjtit dyshohet se kanë kryer vjedhje në stacion hekurudhor të...
- Advertisement -

Latest news

“Shqiptari jetofsh në breza”/ Projekti që ndezi rrjetet i kënduar nga Aleksander Gjelaj

Ka më shumë se një muaj që është publikuar projekti më i ri i këngëtarit Aleksander Gjelaj i cili është pritur mjaft mirë nga...

Kjo është kënga më e re e super yllit shqiptar Leoniti

Një talent i tjetër muzikorë ka hyrë fuqishëm në skenën e showbizit shqiptar. Bëhet fjalë për djaloshin me preajrdhje nga Strellci i Deqanit, Leonitin, i...

Barbara, vjen fuqishëm me këngën e saj “Favorita”

Një zë i fuqishëm ka depertuar në skenën e muzikës duke bërë që sytë e atyre që merren me këtë segment të drejtohen nga...

Drejtori Halili në Torino, takime në dhomën ekonomike dhe panairin e teknologjisë ushqimore

Drejtori i Fondit për inovacion dhe zhvillim teknologjik Festim Halili po qëndron për vizitë në Torino të Italisë me ftesë të Fondacionit Europian të...

Një projekt plot vlera, “Shqiptari jetofsh në breza” thotë Aleksander Gjelaj në këngën e fundit

Me tekst nga Gjovalin Lumaj dhe orkestrim nga Florent Boshnjaku, ylli i muzikës së pastër shqipe që jeton dhe vepron në Shtetet e Bashkuara...

Për më pak se një muaj, Thepak kap milionëshin me Zaza (Video)

Me muzikë nga Alandy, produksion poashtu nga Alandy, tekst dhe melodi nga Thepak dhe Young Zerka, këngëtari i njohur Thepak vjen me projektin më...

Xhemile Veselaj nuk ndalet, ja projekti i fundit

Me tekst nga Ghulo dhe produksion të Granit Gashit dhe Darddy, këngëtarja e njohur Xhemile Veselaj vjen me një tjetër hit këtë vit. E...

FITMODEGYM – Vendi juaj i preferuar për një fizik të mrekullueshëm (Foto)

Po kërkoni një vend ku të ushtroni për një trup më fit, një vend ku do të respektohet privatësia juaj, një vend vetëm për...

Këngëtari i ri Rigon Binakaj publikon projektin për Diasporën

Një këngë e bukur kushtuar diasporës shqiptare po këndohet nga Rigon Binakaj i cili ka sjell këtë hit të finalizuar edhe me videoklip. Ky është...

Berisha: Tetova meriton më mirë se partnerët e Levicës

Krenar Berisha është kandidat i listës së BDI-së për zgjedhjet e parakohshme për Këshillin e komunës së Tetovës. Përmes një shkrimi në rrjetin social...
- Advertisement -

Most Commented

Twitter pezullon sërish llogarinë e Kanye West

Platforma e mediave sociale, Twitter ka pezulluar të premten llogarinë e reperit amerikan, Kanye West përsëri, vetëm dy muaj pasi iu kishte rikthyer,...
- Advertisement -

Taravari nesër do të dorëzojë kandidaturën për kryetar partie

Ushtruesi i detyrës Kryetar i Aleancës për Shqiptarët, gjatë ditës së nesërme edhe zyrtarisht do të dorëzojë kandidaturën për kryetar partie. Siç njoftojnë nga...

HUDHJA E GURTHEMELIT TË XHAMISË SË RE NË ZLLAKUQAN TË KUMANOVËS

Në fshatin malor Zllakuqan të Likovēs - Kumanovës u hudh guri themeltar i xhamisë së re. Programi kaloi në një ambijent gazmor me prezencë,të...

Dy të arrestuar për vjedhje në stacion hekurudhor të Kumanovës

MPB njofton se gjatë ditës së djeshme janë arrestuar dy persona nga Kumanova. Të njëjtit dyshohet se kanë kryer vjedhje në stacion hekurudhor të...