Thursday, March 30, 2023

admin

0 COMMENTS
3415 POSTS

featured

Alternativa: Drejtësia e gjunjëzuar në Maqedoninë e Veriut

Alternativa e Afrim Gashit përmes një kumtese ka reaguar në lidhje me vjetërsimin e lëndës së ”Titanik 2” ku akuzohet Sasho Mijallkov. Sipas tyre...

Kasami me vetë-iniciativë furnizon me libra biblotekat në Tetovë

Bilall Kasami në rrjetin social facebook përmes një statusi shkruan se me vetëiniciativë të tij dhe komunës po furnizon me libra biblotekat në Tetovë,...

Ministri i Drejtësisë, Krenar Lloga, realizoi takim me Otto Graf, Ushtrues  Detyre Ambasador i Gjermanisë

Gjermania mbështet Republikën e Maqedonisë së Veriut në rrugën drejt proceseve eurointegruese. Në takimin e sotëm të Ministrit të Drejtësisë, Krenar Lloga, me U.D....
- Advertisement -

Latest news

Prokuroria Publike i dorëzoi materialet për hetimin e aksidentit të autobusit

Prokurori Publik Lubomir Joveski në një dalje për media bëri të ditur se materialet për hetimin e aksidentit të autobusit i janë dorëzuar zëvendës...

LSDM-ja më 12 dhjetor zgjedh kryetarin e ri të partisë

Zëdhënsja e LSDM-së, Bogdanka Kuzeska, ka njoftuar se në seancën e kryesisë qendrore është vendosur, që pas ofrimit të dorëheqjes së Zoran Zaevit, do...

Protestë në Deçan pas vrasjes së tre personave

Kryetari i Deçanit, Bashkim Ramosaj sot u ka bërë lutje të gjithë qytetarëve që kanë ndonjë informacion rreth vrasjes së trefisht në një...

Nxënësja që u vra në Deçan ishte vajza e invalidit të UÇK-së

Tragjedia e cila ndodhi në mbrëmjen e sotme, la të vdekur dy nxënës dhe shoferin e autobusit. Të afërmit e viktimave të cilët humbën jetën...

Ahmeti i tronditur nga incidenti në Gllogjan

Kryetari i BDI-së Ahmeti ka reaguar pas ngjarjes të ndodhur në Gllogjan të Deçanit ku është sulmuar një autobus nga persona ende të panjohur. Postimi...
- Advertisement -

Most Commented

Alternativa: Drejtësia e gjunjëzuar në Maqedoninë e Veriut

Alternativa e Afrim Gashit përmes një kumtese ka reaguar në lidhje me vjetërsimin e lëndës së ”Titanik 2” ku akuzohet Sasho Mijallkov. Sipas tyre...
- Advertisement -

Aksident në autostradën Shkup – Kumanovë

Një aksident ka ndodhur para pak çastesh në autostradën Shkup-Kumanovë, ku një furgon ka aksidentuar kamionin e Ndërmarjes Publike të rrugëve Shtetërore të cilët...

Kasami me vetë-iniciativë furnizon me libra biblotekat në Tetovë

Bilall Kasami në rrjetin social facebook përmes një statusi shkruan se me vetëiniciativë të tij dhe komunës po furnizon me libra biblotekat në Tetovë,...

Ministri i Drejtësisë, Krenar Lloga, realizoi takim me Otto Graf, Ushtrues  Detyre Ambasador i Gjermanisë

Gjermania mbështet Republikën e Maqedonisë së Veriut në rrugën drejt proceseve eurointegruese. Në takimin e sotëm të Ministrit të Drejtësisë, Krenar Lloga, me U.D....