Tuesday, January 31, 2023

Arritën liderët, fillon takimi në Tiranë

Ka filluar para pak minutash në Tiranë takimi i ftuar nga ana e kryeministrit shqiptar, Edi Rama.

Në takim marrin pjesë Ali Ahmeti nga BDI, Arben Taravari nga ASH, Afrim Gashi nga AA dhe Menduh Thaçi nga PDSH, ndërsa ashtu siç u paralajmërua, Bilall Kasami nga Lëvizja Besa nuk merr pjesë në takim.

Takimi është në formatin e një darke joformale, ndërsa tema e bisedës nuk dihet zyrtarisht.

Nuk dihet as se sa do të zgjasë ky takim dhe nëse do te ketë ndonjë deklaratë në përfundim.

Ekipi i Klan Macedonia ndodhet në Tiranë dhe do të përcjellë në çdo moment të rejat e fundit nga takimi.

TË FUNDIT

Edhe njëherë për vetminë

Edhe njëherë për vetminë Shkruan: Hamdi Nuhiju Vetmia po bën thirrjen e kobshme. Po mbledh të gjithë të dëshpëruarit, të lodhurit, të përbuzurit, të vyshkurit nga...
Marketing
Marketing
- Advertisement -