Friday, December 2, 2022

KUMANOVË: NUK NDALET BASHKIMI, SIGURT DREJT TITULLIT KAMPION

Futbollistët e Bashkimit hapërojnë të sigurt drejt titullit kampion.

Në kuadër të xhiros së nëntë të Ligës së Tretë – Veri, Bashkimi para publikut kumanovar, në një stadium të mbushur me tifozë, fitoi bindshëm me rezultat 3:1 ndaj ekipit Euromilk nga Shkupi, raporton Televizioni FESTA.

Golashënues për liderin e tebalës ishin Samir Krutaj dhe Hasan Bilalli.

Me këtë fitore Bashkimi ruan kryesimin e tabelës me 24 pikë.

TË FUNDIT

Taravari nesër do të dorëzojë kandidaturën për kryetar partie

Ushtruesi i detyrës Kryetar i Aleancës për Shqiptarët, gjatë ditës së nesërme edhe zyrtarisht do të dorëzojë kandidaturën për kryetar partie. Siç njoftojnë nga...
Marketing
- Advertisement -