Saturday, December 3, 2022

Kjo është kënga më e re e super yllit shqiptar Leoniti

Një talent i tjetër muzikorë ka hyrë fuqishëm në skenën e showbizit shqiptar.

Bëhet fjalë për djaloshin me preajrdhje nga Strellci i Deqanit, Leonitin, i cili jeton në Gjermani.

Talenti, stili, përformanca dhe mënyra se si ai është paraqitur në videoklip tregojnë se bëhet fjalë për një të ardhme premtuese në skenën e muzikës shqiptare por edhe ndërkombëtare. 

TË FUNDIT

Twitter pezullon sërish llogarinë e Kanye West

Platforma e mediave sociale, Twitter ka pezulluar të premten llogarinë e reperit amerikan, Kanye West përsëri, vetëm dy muaj pasi iu kishte rikthyer,...
Marketing
- Advertisement -